קצת על חדרי הילדים שלנו…

החופש הגדול הגיע

החופש הגדול הגיע והוא תמיד זמן מצוין לחדש את חדרי הילדים. להתאים לגיל, לרוח הזמן. עוברים לגן חדש ?! עולים לכיתה א' ?! חטיבת ביניים ?! תיכון ?! מתגייסים ?! יש סיבה להתחדש. ואם לא מחדשים מסגרת חינוכית – על אחת כמה וכמה: למה לא לחדש לפחות את מראה החדר ?! לרענן בקטנה, לעצב בנגיעות ממוקדות, ייחודיות, שעושות את אפקט ה- "וואו". (ועומדות בתקציב).

עיצוב קלאסי

אני באופן אישי, בחדרי ילדים באופן מיוחד, בעד עיצוב קלאסי. עיצוב שהוא מעבר לטרנד ולזמן. חינה של קלאסיקה לעולם לא יפוג. להפך, הוא ישתבח עם הזמן. אם משקיעים בעיצוב חדר ילדים כדאי להשקיע בתכנון נכון שיאפשר גמישות לשינויים של גיל וצרכים בעתיד וכדאי להשקיע בריהוט איכותי, מומלץ בגוונים ניטרליים.

ומה לגבי הנגיעה האישית ?!

את הנגיעה האישית, את מאפייני הגיל ואת מצב הרוח התקופתי – אפשר להביא לידי ביטוי בקיר מודגש (צבע/טפט), בגוף תאורה מהמם, תמונות ייחודיות, טקסטיל מושקע, ידיות של רהיטים, חפצים הקשורים בתחביב… ואופיו של החדר ירקום עור וגידים. ככה תוכלו להתאים את עצמכם ואת חדרי הילדים – לשיגעונות מתחלפים ולדלג בקלילות יחסית במעברים שבין הגילאים. (לפחות בכל הנוגע למראה החדר).

עוד תכנים בנושא של התאמת הבית לחיי המשפחה: נעליים – אי אפשר בלעדיהן, אבל קשה איתן… / עיצוב פנים שמרגיש בבית / נכנסת הביתה / מאחורי הקלעים / תשליך.